O nas

Wierzymy, że udało nam się idealnie dopasować położenie naszego hotelu. Znajduje się przy wyjeździe z Gorzowa Wielkopolskiego w dwóch, jakże ważnych kierunkach: Gorzów Wlkp. – Kostrzyn – Berlin, Gorzów Wlkp. – Szczecin – Świnoujście. Jednocześnie położenie na obrzeżach miasta, pozwala zarówno odpocząć po trudach podróży, jak i w kilka minut dojechać do centrum (10 minut jazdy).

Czeka na Państwa dwanaście pokoi, w każdym z nich telewizor, WC i łazienka. WIFI oraz SMART TV, który znajduje się w każdym pokoju umożliwia kontakt ze światem, a bar oraz piramida w ogrodzie pozwalają na odpoczynek po ciężkim dniu oraz zjedzenie smacznego i energetyzującego posiłku (na życzenie gotujemy według 5-ciu przemian). Tutaj znajdą Państwo nasze pokoje.

Parking hotelowy – to możliwość bezpiecznego pozostawienia samochodu. Jednocześnie, w okresie wiosenno – letnim zachęcamy do skorzystania z ogrodu i cieszenia się przyjemnym otoczeniem oraz możliwością skosztowania jedzenia z rusztu. Dodatkowo dla osób podróżujących z dziećmi mamy do dyspozycji plac zabaw, który znajduje się w ogrodzie – rodzice mogą napić się ciepłej kawy lub herbaty i jednocześnie mieć na oku swoje pociechy.

Nasz hotel znajduje się w pobliżu ścieżki rowerowej oraz lasu. Naszych Gości zachęcamy do pieszych wycieczek po Ścieżce Zdrowia w pobliskim lesie oraz do wypożyczenia roweru wraz z 2 osobową przyczepką dla dzieci.

Niedaleko nas znajduje się Rezerwat Przyrody „Gorzowskie Murawy”. Zachęcamy do odwiedzenia szlaków pieszych i rowerowych w położonej tuż obok gminie Bogdaniec.

W ogrodzie znajduje się również „domek letni”, w którym organizujemy różnego rodzaju imprezy okolicznościowe, takie jak komunie, chrzciny, urodziny. Zachęcamy także do organizowania imprez „pod chmurką” w ogrodzie lub pod wiatą.

Można spotkać się ze znajomymi przy grillu i wspólnie przygotować chleb lub pyszną pizzę wykorzystując do tego nasz piec chlebowy wybudowany w 2017 r. (oferta na specjalne zamówienie). Nasza oferta obejmuje również organizowanie urodzin dla dzieci.

Współpracujemy z firmą, która wypożycza dmuchańce oraz inne atrakcje tego typu (m.in. kreatywny piasek – chwila spokojnej zabawy dla dzieci, bańki mydlane, wata cukrowa, ozdabianie ciasteczek, chusta Klanza itp.).

Dla dzieci i dorosłych proponujemy również zabawę na świeżym powietrzu ze strażakiem (zabawy hydronetkami, lanie wody w parach, wiszenie na linie, gaszenie pożaru lub zabawy edukacyjne z zakresu udzielania pierwszej pomocy).

Zarezerwuj