Piramida Pozytywnej Energii

„Tam gdzie piramida jest na pierwszym miejscu, tam wszystko jest na właściwym miejscu.”

Autorem tej sentencji jest dr Czesław Galewski, znawca piramid i to właśnie pod jego czujnym i fachowym nadzorem zbudowana jest nasza piramida.

Będąc pewni pozytywnych efektów działania Piramidy, zapraszamy i zachęcamy naszych gości hotelowych do korzystania z dobrodziejstw, jakie daje przebywanie w piramidzie.

Poniżej przedstawiamy instrukcję korzystania z repliki piramidy.

piramida energetyczna hotel Huzar Gorzów Wielkopolski

ZASADY OGÓLNE
Piramida zbudowana na terenie Hotelu Huzar w Gorzowie Wlkp. jest kopią Wielkiej Piramidy Egipskiej zwaną Piramidą Cheopsa, wykonaną w skali 1: 46 i stanowi obiekt o podstawie 500 cm i wysokości 318 cm.

Piramida jest obiektem, który dzięki posiadanym proporcjom ma zdolność pobierania z kosmosu energii kosmicznej i skupiania jej wewnątrz piramidy.

Energia ta jest bardzo korzystna dla człowieka i innych żywych organizmów, jest bardzo pomocna w odzyskiwaniu sił witalnych.

DZIAŁANIE PIRAMIDY
Prawidłowe oddziaływanie repliki piramidy na organizm człowieka, to odczuwanie już po krótkim czasie intensywnego ciepła w całym ciele, a także uczucia dobrego samopoczucia.

Przy częstszym i dłuższym przebywaniu w piramidzie obserwuje się poprawę w systemie nerwowym, ustępują też bóle różnego typu i pochodzenia.

CZAS PRZEBYWANIA W PIRAMIDZIE
Czas ten jest indywidualny dla każdej osoby i waha się jednorazowo od 20 do 60 minut. Oddziaływanie piramidy powinno przebiegać łagodnie i bez zakłóceń.

Seanse pod piramidą można powtarzać kilka razy dziennie niemniej zalecany jest umiar i skupianie się na reakcjach własnego organizmu.

ZALECENIA KOŃCOWE
Nie zaleca się zabierania do piramidy zegarków i telefonów komórkowych z uwagi na możliwość ich rozstrojenia.

Nie wolno przebywać w piramidzie po spożyciu alkoholu w każdej postaci.

Pod piramidą należy siedzieć spokojnie z twarzą zwróconą na północ, ręce złożone na zwartych kolanach, stopy na podłodze, tułów wyprostowany, oddech swobodny. Należy odwrócić uwagę od otoczenia.

Piramida nie działa według określonego schematu, lecz każdemu reguluje tylko to, co w organizmie nie funkcjonuje właściwie.

Zarezerwuj